פרסום

חדש מעמק הסיליקון, המהנדס הזה חושף כיצד לצמצם את עלויות הדלק ב-60% ולהפסיק לשלם יתר על המידה עבור הדלק!

שרון וילנבסקי – עיתונאי ב- EnergyNewsמ-2018, פורסם בתאריך ה-24/07/2024 

נמאס לכם מעלויות הדלק הגבוהות שאתם צריכים לשלם על בסיס חודשי? הייתם רוצים להשתמש בכסף הזה בשביל משהו אחר מבלי לשנות את הרגלי הנהיגה? הפסיקו לחפש מפני שממציא מבריק הגה פתרון שמצמצם באופן משמעותי את צריכת הדלק וחוסך לכם הרבה כסף! 

הייתה לנו הזדמנות בלעדית לראיין אותו עבור EnergyNews לאחר חזרתו מעמק הסיליקון. במאמר זה, אתם תגלו כיצד ניתן להפחית באופן חוקי את צריכת הדלק באופן דרסטי.

הכירו את רמי, עילוי שוויצרי שמצא דרך לחתוך את עלויות הדלק שלו

רמי, מהנדס שוויצרי שסיים את לימודיו שנתיים לפני עמיתיו לספסל הלימודים ופנה לעמק הסיליקון ב-2020 כדי להשיק סטארט-אפ פורץ דרך.

ברגע שהגיע לשם, הוא שיתף פעולה במהירות עם שני מהנדסים מוכשרים במטרה ליצור מערכת פאנל סולרית שכל אחד יוכל להתקין בביתו בפחות מ-500 ₪. עם זאת, הוא הבין במהרה כי העלות הגבוהה של המרכיבים האלקטרוניים הפכו את הפרויקט ללא כדאי מבחינה כלכלית.

ואז הגיע רגע פריצת הדרך של רמי: במקום להתמקד על יצירת אנרגיה, למה שלא להתרכז במניעת צריכת דלק מיותרת? הדבר הוביל את הצוות לפתח מכשיר המייעל את צריכת הדלק בצורה כל כך יעילה שהוא מפחית את צריכת הדלק ב-60% עבור רוב הנהגים.

שלושה חודשים מאוחר יותר, זה הפך להצלחה מסחררת. זה התחיל בנבדה והתפשט לטקסס ובסוף הגיע לאריזונה, כולם דיברו על המכשיר המדהים הזה שמאפשר לאלפי נהגים לצמצם את צריכת הדלק מבלי לשנות את הרגלי הנהיגה.

מה המכשיר הזה שיכול לחתוך את צריכת הדלק ב-60%?

אנו מציגים בפניכם את המכשיר SmartFuel. זו קופסא קומפקטית המתחברת ישירות לשקע המצת של הרכב. היופי של המכשיר הוא שכל אחד יכול להרוויח ממנו, בין אם אתם נוהגים ברכב פרטי, משאית, או רכב שטח. כל מה שאתם צריכים הוא שקע מצת זמין.

ברגע שהוא מחובר, המכשיר הזה מונע באופן מידי צריכת דלק מיותרת באמצעות ייעול המערכות החשמליות של הרכב.

רכיבים לעיתים צורכים יותר דלק מהנדרש בשל חוסר היעילות של הזרם החשמלי.

SmartFuel מפחית את חוסר היעילות הזאת, מה שמפחית את כמות הדלק המבוזבזת. הוא אינו משנה את קריאות המונה של הדלק ואינו גונב דלק; הוא פשוט משתמש באנרגיה בצורה יותר יעילה.

כיצד בדיוק הוא עובד?

פשוט חברו את מכשיר ה- SmartFuelאל שקע המצת של הרכב, בדיוק כפי שהייתם עושים עם כל מכשיר חשמלי אחר. הוא יתחיל מיד יחל לנתח ולייעל את צריכת הדלק. ההבדל היחיד שתשימו לב אליו הוא הכמות המופחתת של צריכת הדלק.

להלן הוראות השימוש:

    1. אתרו את שקע מצת הרכב.
    2. חברו את מכשיר ה- SmartFuelאל השקע.
    3. שמרו על מכשיר ה- SmartFuelמחובר אל השקע מסביב לשעון ותיהנו מהפחתה של עד 60% בצריכת הדלק מבלי שתצטרכו לשנות את הרגלי הנהיגה.

נ.ב: מדריך הוראות מפורט מסופק עם המוצר.

כמה דלק ניתן לחסוך עם SmartFuel?

זה מאתגר להעריך באופן מדויק עד כמה SmartFuel יכול לחסוך מכיוון שלכולנו יש רכבים שונים והרגלי נהיגה שונים.

עם זאת, כדי לתת לכם מושג, התקנו יחידת SmartFuel בשני רכבים שונים והשווינו את צריכת הדלק מחודש לחודש.

ניסיון ראשון: מכונית קומפקטית (שני מבוגרים)

  • לפני SmartFuel, צריכת הדלק החודשית הממוצעת הייתה 89 ליטרים. לאחר התקנת SmartFuel, צריכת הדלק החודשית ירדה ל-41 ליטרים, ירידה של כמעט 55% מבלי לשנות את הרגלי הנהיגה. זה מסתכם בחיסכון של מעל 576 ליטרים בשנה וזה די משמעותי.

ניסיון שני: רכב משפחתי (שני הורים ושלושה ילדים):

    • לפני SmartFuel, צריכת הדלק החודשית הממוצעת הייתה 178 ליטרים. לאחר ש- SmartFuelהותקן, צריכת הדלק החודשית ירדה ל-72 ליטרים, ירידה של 60%. זה שווה ערך לחיסכון שנתי של יותר מ-1272 ליטרים, סכום משמעותי עבור משק בית צנוע.

עם זאת, דבר אחד בטוח: ב-100% מהמקרים היחידה חוסכת דלק. במקרה הכי גרוע, החיסכון הוא סביב ה-50% ובמקרה הטוב ביותר ניתן אף לעבור את ה-60%.

דבר אחרון שיש לשים לב אליו: ברכבים קטנים, יחידת SmartFuel בודדת מספיקה. ברכבים גדולים יותר, ניתן להשתמש ביחידות מרובות כדי למקסם את החיסכון.

האם זה מסוכן? האם זה חוקי?

כפי שצוין לפני כן, המכשיר פשוט מייעל את המערכות החשמליות של הרכב על מנת למנוע צריכת דלק מיותרת. זהו אינו מכשיר המחבל בצריכת הדלק. אם המכשיר לא היה חוקי, החברה לא הייתה מאפשרת את השיווק שלו.

לכן, המכשיר הוא 100% חוקי והשימוש בו הוא ללא כל סיכון. יש לכם את הזכות המלאה לרכוש אותו. אם ברצונכם להפסיק את השימוש בו מכל סיבה שהיא, פשוט תנתקו את המכשיר.

כפי שאולי כבר ציפיתם, ספקי הדלק לא שמחים מכך שהמכשיר נכנס לשוק ויעשו כל מה שהם יכולים כדי להבטיח שלא תשמעו עליו. עם זאת, הם לא יכולים מבחינה חוקית למנוע מכם להחזיק במכשיר ולהביא לחיסכון בצריכת הדלק.

מה העלות וזמן המשלוח?

החברה קבעה מחיר קמעונאי של 249.98 ₪ עבור יחידת SmartFuel. זה עלול להיות יקר במבט ראשון, אך היא הוכיחה עצמה כמשתלמת מבחינת עלות מול תועלת בטווח הארוך והיא חוסכת לכם כסף מידי חודש. עבור מרבית הנהגים, היחידה מחזירה את ההשקעה בתוך חודשיים בלבד. זמני המשלוח משתנים, אבל בדרך כלל אתם יכולים לצפות לקבל את היחידה בתוך 5-7 ימי עסקים.

הצעה מיוחדת לקוראים

עדכון: בעקבות פרסום המאמר שלנו, SmartFuel החליטה להציע הנחה בסך של 50% ל-1,000 הקונים הראשונים.

המשמעות היא שתוכלו לרכוש יחידה לא בעבור 249.98 ₪, אלא בעבור 124.99 ₪ בלבד (כולל משלוח)! יש לחברה מחסנים בכל רחבי העולם ולכן המשלוח אורך מספר ימים בלבד.

אם ברצונכם לבצע רכישה, פשוט לחצו על הכפתור למטה ובדקו את הזמינות של יחידת SmartFuel.

נ.ב: ההנחה הזאת בסך של 50% זמינה אך ורק ל-1,000 הקונים הראשונים. במידה ואתם מעוניינים במוצר זה, אני ממליץ לכם למהר מכיוון שיש לנו מידי מעל ל-100,000 קוראים נאמנים.

הם כבר משתמשים ב- SmartFuelוזה מה שהם אומרים:

 “בתור אדם שנוסע נסיעות ארוכות מידי יום, SmartFuel פשוט הביא לשינוי משמעותי. הוא לא רק חוסך לי כסף עבור הדלק, אלא שהוא גם משפר את הביצועים של הרכב. אני משתמש בו בחודשיים האחרונים והחיסכון הוא משמעותי.”

– מיכאל, 47

 “הייתי סקפטית בהתחלה, אבל SmartFuel הביא לשינוי משמעותי ברכב שלי. עלויות הדלק החודשיות שלי ירדו מ-750 ₪ ל-350 ₪ בלבד! זה מדהים לראות כיצד מכשיר כל כך קטן יכול לעשות הבדל כל כך גדול. מומלץ מאוד!”

– אנה, 27

SmartFuelהוא מוצר פנטסטי. אני משתמש בו בחודשים האחרונים ושמתי לב לירידה ניכרת בצריכת הדלק שלי. הוא פשוט לשימוש ובהחלט שווה את ההשקעה. אני ממליץ עליו מאוד!”

– אבי, 38

לסיכום: האם SmartFuel הוא השקעה טובה?

בהחלט! בין אם אוהבים אותו או לא, יחידת SmartFuel באמת מביאה לשינוי משמעותי בעולם הרכב. יש להניח שבתוך מספר חודשים כולם יהיו מצוידים בו וייהנו מחיסכון משמעותי (מה שלא ישמח כלל את ענקיות השוק).

לדעתנו, זהו מוצר מצוין ואנחנו רק יכולים להודות לרמי על כושר ההמצאה שלו שמאפשר לאלפי נהגים לחסוך כסף מבלי לשנות את הרגלי הנהיגה שלהם.

כיצד ניתן לקנות את SmartFuel?

חשוב: היזהרו ממוצרים מזויפים, מכיוון שהם עלולים שלא לדבוק באותם תקני בטיחות כמו SmartFuel אמיתי וייתכן שלא יעבדו כראוי.

אם אתם מעוניינים לקנות כעת יחידה, זה מאוד פשוט: אתם יכולים להזמין ישירות מהאתר של SmartFuel, המוכר הבלעדי של מוצר זה.

SmartFuel מגיע עם ערבות של 30 יום להחזר כספי מלא ולכן אין כל סיכון לנסות את המכשיר! אם תפעלו כעת, יכול להיות שתוכלו ליהנות מהנחה בלעדית בסך של 50%. אל תמתינו ותיהנו מ- SmartFuelבמחיר משתלם!

MARKETING DISCLOSURE: This website is a market place. As such you should know that the owner has a monetary connection to the product and services advertised on the site. The owner receives payment whenever a qualified lead is referred but that is the extent of it.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© 2024 All Rights Reserved